Menu

mój mąż mnie wkurza...

...bo-jak mawia moja ukochana Żonka Bronka-pochodzi od innej małpy. Zatem skończ jeść i nie pij, zawartość tego bloga grozi zakrztuszeniem.

...bo nie ma pamięci do dat

zona.oburzona

Często słyszy się o mężach, którzy nie pamiętają daty ślubu, ale to mnie tak bardzo nie rusza, sama się często mylę i podając datę ślubu, robię to z tolerancją +-1 :) Bardziej mnie irytuje niepamięć Męża dotycząca dat urodzin, świąt związanych z dniem wolnym od pracy i dni świątecznych w rodzaju Dnia Strażaka.

Przykładowe cytaty z Mojego Męża:

Luty: Środa Popielcowa jest wolna, prawda?

Maj: Kiedy właściwie jest Dzień Matki?

Czerwiec: Co to za wolny czwartek w kalendarzu?

Sierpień: Na 15 sierpnia chcę się umówić na podpisanie kontraktu.

Listopad: 11 jest jakieś święto kościelne?


 

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
 • nienawidzecieplegomleka

  gratuluję, Twój mąż bije na głowę wszystkich facetów jakich znam.

 • eldka

  W tym roku padło pytanie z maja.

 • de_factory

  mój ma bardzo podobnie, a ponadto: co dzisiaj jest? środa. 5 minut później: co dzisiaj jest? mówiłam już że środa!!! aha, wyleciało mi z głowy. Pomijam litościwie przekręcanie wszystkich nazwisk, zapominanie wszystkich dat urodzin etc....

 • z_o_n_k_a

  Trafiłam na tego bloga przypadkiem, ale chyba będę zaglądać częściej :), bo jakbym czytała o własnych perypetiach (choć nie zawsze). Co do dat, to u mojego męża standardem jest niepamiętanie o różnych ważnych datach oraz zastanawianie się przy planowaniu np. wyjazdu czy w dni ustawowo wolne nie będzie musiał iść do pracy (Jego praca tego nie wymaga). Co do dwóch dat mam jedynie pewność, że zapamięta - Moje urodziny- Jego są w tym samym dniu :), data naszego ślubu- grawer na obrączce :)

 • zona.oburzona

  Witam z_o_n_k_a i zapraszam do lektury.
  O grawer też zadbaliśmy, ale się niestety z czasem ściera...

 • z_o_n_k_a

  Witam, Witam, no tak my nosimy obrączki dopiero od ubiegłego roku (choć staż wspólnego pożycia dłuższy), także na razie grawer czytelny :)

 • de_factory

  A ja to się nawet nie przywitałam, ale to z wrażenia, że czytam o swoim życiu w kontekście męża:)) No to z opóźnieniem - dzień dobry:)) będę wpadać:))

 • zona.oburzona

  Wpadajcie, zapraszam - z komentarzami znacznie ciekawiej.

  z_o_n_k_a my te obrączki już dobrych kilka lat mamy...

 • ma_ri_ola

  taaa, pytanie "jaki dziś dzień" kilka razy w ciagu paru minut słyszałam również...a niby czemu ja mam byc zawsze zorientowana???

© mój mąż mnie wkurza...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci