Menu

mój mąż mnie wkurza...

...bo-jak mawia moja ukochana Żonka Bronka-pochodzi od innej małpy. Zatem skończ jeść i nie pij, zawartość tego bloga grozi zakrztuszeniem.

Wpisy otagowane : dzien-matki

Mój pierwszy

zona.oburzona

Pierwszy Dzień Matki w nowej roli jest jeszcze dziwny. W roli posłańca życzeń od naszego malucha wystąpił Inspirator. I chociaż uściski, całuski i laurki jeszcze przede mną, to i tak to święto nabrało dla mnie nowego znaczenia. 

Dzień to radosny, a przecież nie dla wszystkich. Jedna z najbliższych mi osób przeżywa największą tragedię, jaka  może spotkać mamę. Dla niej już zawsze ten dzień będzie dniem smutku. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jej cierpienia, wciąż nie mogę uwierzyć, że to się wydarzyło.

Pewnie gdybym nie była w ciąży, przeżywałabym to inaczej, nie dotknęłoby mnie to tak bardzo. Dzisiaj pomyślałam sobie, że jeśli nasza córeczka szczęśliwie przybędzie na świat i będzie zdrowa, to wszystko inne też się jakoś ułoży. Nie sądziłam, że tak szybko zmieni się sposób mojego myślenia.

Wszystkim Mamom  życzę, by Wasze macierzyństwo było źródłem radości i siły.

 

Tabliczka na dziś

zona.oburzona

W ostatnich latach spędzam z Mamą dużo więcej czasu niż kiedyś. Na przełomie maja i czerwca staramy się jednak, by przynajmniej jedno nasze spotkanie miało jakiś szczególny charakter. To nasze wspólne obchody Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Chodzimy do kina, na koncerty, jedziemy na jakąś wycieczkę. A w tym roku czas na teatr.

A Wy co zaplanowaliście dla swoich Mam? Mamy też niech się pochwalą, jak spędzają swój dzień.

Tort dla Mam

zona.oburzona

WSZYSTKIM MAMOM WSZYSTKIEGO DOBREGO!

tort dla Mam

W dzisiejszej GW można przeczytać raport z badań pod wiele mówiącym tytułem Matka Polka jest wkurzona. Nie od rzeczy jest zatem życzyć Mamom, by z roku na rok rzeczywistość wyglądała lepiej, niż to wynika z tego raportu.

© mój mąż mnie wkurza...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci