Menu

mój mąż mnie wkurza...

...bo-jak mawia moja ukochana Żonka Bronka-pochodzi od innej małpy. Zatem skończ jeść i nie pij, zawartość tego bloga grozi zakrztuszeniem.

Wpisy otagowane : wakacje

Bardzo obszerny cień

zona.oburzona

Dziecko było już w górach, więc i nad morze trzeba było je zabrać. Krótki ten tegoroczny wakacyjny wyjazd, ale jak go wydłużyć, skoro najlepiej nam w domu? I tu czujemy się teraz najbezpieczniej?

Byliśmy poza domem kilka dni, ale spędziliśmy je intensywnie. Zadbaliśmy o dobre towarzystwo, strawę dla ciała i dla intelektu. A Inspirator zadbał i o to, bym miała Wam o czym opowiedzieć. Czego chcieć więcej?

brzuch1

Ogłoszenie

zona.oburzona

Dzisiaj wyciągnęłam całą zawartość ze swojej szafy z ciuchami, odłożyłam to, czego na pewno nie będę potrzebowała, a resztę wepchałam do torby. Teraz siedzę i co chwilę wpadam w panikę, że na pewno o czymś zapomniałam. A Inspirator na luzaka odłożył pakowanie do jutra...

Jutro najbardziej ambiwalentny dzień w pracy: z jednej strony człowiek się na urlop cieszy, ale radość przyćmiewa konieczność zmierzenia się ze spotęgowaną ilością zadań. Ale kilka godzin później będziemy mknąć tam gdzie jest ciepło i pięknie. I dobre wina dają.

Będę tu z powrotem za jakieś trzy tygodnie. Wliczyłam tylko minimum potrzebne na odnalezienie się po wakacjach, zatem może się lekko przedłużyć...

...bo chciałby, żebym była taka jak on. Część 3

zona.oburzona

Pozostajemy w obszarze związanym z czytaniem...

Kiedy jesteśmy na jakimś wyjeździe, oboje lubimy usiąść gdzieś na kawie z książką w ręku. Ja na wyjazd tygodniowy zabieram co najmniej trzy książki, Mój Mąż jedną. Ta różnica bierze się stąd, że czytam szybko. Szybciej niż przeciętna osoba, ale wolniej zapewne niż uczestnicy kursów szybkiego czytania. W związku z tym słyszę:

Po co Ty tak szybko czytasz?

Nie opłaca się kupować dla Ciebie książek.

W ogóle nie masz przyjemności z czytania.

Nie czytaj tak szybko!

Czytaj wolniej!

Ja czytam wolno, bo się delektuję.

Dlaczego ty tak szybko czytasz?

Może gdyby Mój Mąż czytał szybciej, to przeczytałby już te książki?

© mój mąż mnie wkurza...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci